Kız Alt & Üst Takım

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar

Beden


Kız Bebek Kıyafetleri,Bebek Elbiseleri

BEBEK KIYAFETLERİ

Bebeğinizin doğum sonrası ihtiyacı olan bebek kıyafetlerini doğum öncesi hazırlamanız ve hastane çantanızda hazır bulundurmalıyız. Bebeklerin doğum sonrası kıyafet ihtiyaçları gözönüne alındığında özellikle hastane çıkış takımları doğum sonrası hastane döneminde ihtiyacınız  kısmen karşılar. Daha sonraki dönemde bebek tulumları , ikili bebek takımları , çıt çıtlı badiler ve tek alt bebek pantolonları bebeğinizin kıyafet ihtiyacını karşılar.

Bebek kıyafetlerimiz  %100 pamuktan ve bebek cildinize zarar vermeyecek free nikel malzemelerden üretilmektedir.Bebek kıyafetleri seçimi yapılırken bebeğin gelişimi de dikkate alınarak sıkmayacak rahat bebek kıyafetleri tercih edilmedlir.

Bebeğinizin kıyafetlerini kullanmadan önce mutlaka yıkamalı ve imkanı varsa ütülenmesi tavsiye ederiz. Bebeğinizin kıyafetlerini yıkamak için bebek bakım ve banyo kategorimizdeki bebek çamaşır deterjanlarını kullanabilirsiniz.

Bebek kıyafetlerinde hastane çıkışından bebek tulumlarına , ikili bebek takımları , bebek patikli ve patiksiz pantolon modellerimize gözatın.

Satın almak istediklerinizi sepete ekleyip satın alın. Aynı gün kargo ile tüm siparişleri sizlere ulaştırmaktan mutluluk duyarız.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.