Erkek Bebek Tulum

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar

Beden


Erkek Bebek Tulumları, Modelleri

Doğum sonrası bebeğiniz ilk kıyafetleri hastane çıkışı ve bebek tulumlarıdır. Bebek tulumları ve ikili bebek  takımları bebeğinizin 9 ucu ayına kadar annelerin en çok tercih ettiği bebek kıyafetleridir.

Bebek tulumları %100 pamuk ve nikel içermeyen free nikel  malzemeler kullanılarak imal edilmektedir.

Erkek bebek kıyafetleri arasında en çok kullanılan ürünlerden biri de tulumlardır. Erkek bebek tulumları genellikle mavi ve diğer erkek  renklerinde üretilmektedir. Bebek kıyafetleri arasında en kullanışlı olanları şüphesiz ki tulumlardır. Bebek tulumları, kolay kullanım ve kolay temizlenme imkanı sunduğu için hem yazın hem kışın birçok anne tarafından tercih edilmektedir. Tulumlar, tek parça ürünler olduğu için bebeğinizin  üzerini kolayca değiştirebilme imkanı sunarlar.

Mevsime uygun olarak erkek bebek tulumlarında  kışlık erkek bebek tulumları uzun kollu , özellikle yeni doğan bebek tulumları patikli tabir edilen tulumlardan oluşmaktadır. Yazlık erkek bebek tulumları ise kısa veya şort olarak tanımlanmakladır.

Seçkin bebek giyim markalarının bebek tulumlarını sitemizden en uygun fiyata satın alabilir ve bebeğinize güvenle giydirebilirsiniz.